Usługi pogrzebowe w Strzelinie
57-100 Strzelin
ul. Wrocławska 32
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
ul. Wrocławska 32 57-100 Strzelin
602 185 982 kontakt@dompogrzebowywrobel.pl

Transport osób zmarłych

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozów osób zmarłych.

Zakład Usług Pogrzebowych Wróbel dysponuje flotą karawanów pogrzebowych na terenie Strzelina i w jego okolicach. Wszystkie nasze karawany są profesjonalnie przygotowane. Przystosowane przez specjalistyczne firmy, spełniają wszelkie normy sanepidu. Karawany wyposażone są w klimatyzacje z rozszerzonym spektrum.


Transport zmarłych z zagranicy

Posiada wszelkie wymagane prawem, zarówno międzynarodowym jaki lokalnym, koncesje i licencje przewozowe. Wraz ze zgłoszeniem telefonicznym i złożeniem pełnomocnictwa, podejmiemy niezbędne kroki mające na celu sprowadzenie zwłok zmarłej osoby do Polski.

Nasza dogłębna znajomość złożonych przepisów i specyfiki poszczególnych krajów, oraz długoletnie doświadczenie pozwolą na szybkie dokonanie niezbędnych formalności .

Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami, zarówno po stronie polskiej ( sanepid, starostwo, Urząd Miasta, cmentarz) jaki w kraju z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej ( konsulat, szpital ,policja, Urząd Miejski).

Usługi przewozowe oferujemy w najniższych cenach.

Dysponujemy nowymi, ekonomicznymi autami, co pozwala obniżyć koszt samego transportu. Działamy zgodnie z obowiązującymi zasadami, jednocześnie szukając takich rozwiązań, aby sprowadzenie ciała osoby zmarłej do kraju odbyło się szybko i sprawnie.