Usługi pogrzebowe w Strzelinie
57-100 Strzelin
ul. Wrocławska 32
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
ul. Wrocławska 32 57-100 Strzelin
602 185 982 kontakt@dompogrzebowywrobel.pl
Zakład pogrzebowy w strzelinie

Zakład Pogrzebowy Strzelin

Szanowni Państwo, jeśli szukacie usług z zakresu Zakład Pogrzebowy Strzelin, to firma Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel i Syn to najlepszy możliwy wybór.
Istniejemy na rynku już od bardzo wielu lat i mamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i wyczucie jak zorganizować i przeprowadzić uroczystość pogrzebową. Nasz Zakład Pogrzebowy Strzelin to jakość i renoma którą doceniają nasi Klienci. Doskonale zdajemy sobie sprawę z emocji jakie towarzyszą pogrzebowi bliskiej osoby, oraz z faktu, iż po stracie najbliżsi nie zawsze „mają głowę” do załatwiania niezbędnych formalności. Stąd staramy się jak najwięcej obowiązków wziąć na siebie, bazując na naszym doświadczeniu w takich sytuacjach. Fachowo doradzamy, dzięki nam Klient czuje, że ma kontrolę nad sytuacją.
Nasz zakład pogrzebowy Strzelin pomoże Państwu zarówno w zakresie formalnym, czyli załatwienia wymaganych dokumentów, jak i w organizacji uroczystości pogrzebowych.
Wszystkie czynności wykonujemy z poszanowaniem ciała zmarłego, a także emocji bliskich osób. Zakład pogrzebowy Strzelin to godny i zgodny z tradycjami pochówek.
Zdajemy sobie sprawę, że smutna wiadomość może państwa zastać o każdej porze dnia i nocy, dlatego też kontakt do nas jest aktywny 24 godziny na dobę. Jeżeli posiadają państwo wystawiony akt zgonu, wystarczy do nas zadzwonić, aby nasi pracownicy zjawili się aby zabrać ciało.
Poinstruujemy jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu, a także aby uzyskać zasiłek pogrzebowy. W tych smutnych i trudnych chwilach warto mieć za partnera firmę, która zdejmie z nas maksymalnie dużo ciężaru organizacji uroczystości pogrzebowych, firmę, która ma doświadczenie i wiedzę, jak wykonać wszystkie niezbędne kroki.
Serdecznie polecamy nasze usługi z zakresu Zakład Pogrzebowy Strzelin.

Zakład Pogrzebowy Strzelin - Pogrzeb Strzelin

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 8:00 – 18:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!