Usługi pogrzebowe w Strzelinie
57-100 Strzelin
ul. Wrocławska 32
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
ul. Wrocławska 32 57-100 Strzelin
602 185 982 kontakt@dompogrzebowywrobel.pl
Dom pogrzebowy w Ziębicach

Dom Pogrzebowy Ziębice

Nasz Dom Pogrzebowy Ziębice na mapie firm z branży pochówków jest obecny od wielu lat. W tym czasie udało nam się zdobyć ugruntowaną, pewną pozycję. Zadowoleni Klienci polecają nas innym osobom, co jest dla nas najlepszą możliwą reklamą i zaszczytem.
Pomożemy Państwu przejść przez trudne chwile od momentu śmierci bliskiej osoby aż do ostatniego pożegnania. Ogromny nacisk kładziemy na poszanowanie uczuć i emocji osób które straciły kogoś bliskiego i z niezwykłym zaangażowanie staramy się sprawnie przeprowadzić wszelkie formalności przygotowania ceremonii pogrzebowej jak i samego pochówku. Zadowolenie naszych klientów i spokój ich ducha to dla nas podstawowe wyznaczniki przy realizacji usług jako Dom Pogrzebowy Ziębice.
Jesteśmy dla Państwa dostępni całą dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie, czy jest to dzień roboczy czy też święto. Transport ciała organizujemy szybko i sprawnie, jak tylko lekarz wystawi akt zgonu. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni i mają lata doświadczenie, z szacunkiem obchodzą się z ciałem zmarłego i najbliższymi osobami pogrążonymi w smutku.
Za okazane zaufanie odwdzięczymy się sprawnym załatwieniem formalności i organizacją pochówku na najwyższym poziomie, niezależnie od obrządku.
Dom Pogrzebowy Ziębice – firma z tradycjami i rzeszą klientów ceniących sobie nasze usługi gdy los sprawił, że ich potrzebowali. Polecamy się.

Dom pogrzebowy Ziębice - Pochówek Ziębice

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 8:00 – 18:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!