Usługi pogrzebowe w Strzelinie
57-100 Strzelin
ul. Wrocławska 32
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
ul. Wrocławska 32 57-100 Strzelin
602 185 982 kontakt@dompogrzebowywrobel.pl
Zakład pogrzebowy w Ziębicach

Zakład Pogrzebowy Ziębice

Smutna wiadomość o śmierci bliskiej osoby może nas zaskoczyć o każdej porze dnia i nocy. Niestety smutna prawda jest taka, że śmierć jest wpisana w życie każdego z nas, i każdy z nas musi też przejść przez smutek utraty bliskiej osoby. W takiej sytuacji, gdy człowiek jest pogrążony w smutku z powodu straty nie jest w stanie się skupić na formalnościach związanych z pogrzebem w stopniu, w jakim jest w stanie to robić w normalnym trybie funkcjonowania.
W takiej właśnie sytuacji potrzebna jest firma z branży Zakład Pogrzebowy Ziębice , która wesprze swoją wiedzą i doświadczeniem i maksymalnie odciąży rodzinę zmarłego w przygotowaniach, formalnościach i samej uroczystości pogrzebowej. Taką właśnie firmą jest firma Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel i Syn. Działamy jako Zakład Pogrzebowy Ziębice od wielu lat i jesteśmy dumni z faktu, że udało nam się zaskarbić sobie zaufanie i szacunek mieszkańców Ziębic i okolic. Przez lata organizowaliśmy tysiące pogrzebów, jednocześnie jednak ich ogromna liczba nie sprawiła iż ludzki smutek spowodowany stratą nam spowszedniał. Wręcz przeciwnie, działając przez lata jako Zakład Pogrzebowy Ziębice rozumiemy znacznie lepiej emocje ludzi którzy są świeżo po utracie bliskiej osoby.
Nasze usługi świadczone jako Zakład Pogrzebowy Ziębice są kompleksowe. Począwszy od odbioru ciała, poprzez przygotowanie ciała do pochówki, wybór trumny lub urny, pomoc w wypełnieniu odpowiednich dokumentów, aż po przeprowadzenie całej uroczystości pogrzebowej.
Jesteśmy renomowaną firmą, która przykłada olbrzymią wagę, aby utrzymać dobrą opinię o swoich usługach. Mogą Państwo być pewni że dołożymy wszelkich starań, aby wykonać naszą pracę z jak największym zaangażowanie i wrażliwością.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług Zakład Pogrzebowy Ziębice.

Zakład Pogrzebowy Ziębice - Pogrzeb Ziębice

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 8:00 – 18:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!