Usługi pogrzebowe w Strzelinie
57-100 Strzelin
ul. Wrocławska 32
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
ul. Wrocławska 32 57-100 Strzelin
602 185 982 kontakt@dompogrzebowywrobel.pl
Dom pogrzebowy w Strzelinie

Dom Pogrzebowy Strzelin

Dom Pogrzebowy Strzelin – Tomasz Wróbel i Syn – prowadzi szeroko zakrojoną działalność z zakresu pochówków i usług pobocznych. Organizujemy całodobowy przewóz zmarłych – nasz telefon jest czynny całą dobę. Zajmujemy się także wszelkimi formalnościami pogrzebowymi, zarówno związanymi stricte z pochówkiem jako takim, jak i z zawiłościami proceduralnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ZUS oraz USC. Warto nadmienić, iż nasz Dom Pogrzebowy Strzelin organizuje pochówki we wszystkich obrządkach.
Nasz zakres usług obejmuje także wszelkie czynności związane z pracami cmentarnymi, w tym budowa czy remont nagrobków. Posiadamy własną kaplicę oraz chłodnie.
Nasza oferta jako dom pogrzebowy Strzelin to także wszelkie czynności związane z przygotowaniem zmarłego do pochówku, takie jak makijaż czy ubranie zmarłego. Organizujemy także kremację zwłok, oprawę muzyczną i florystyzną.
Dom Pogrzebowy Strzelin – Tomasz Wróbel i Syn – sprawimy, że poczują Państwo pewny grunt pod nogami, w tych ciężkich chwilach po stracie bliskiej osoby. Zdajemy sobie sprawę jak trudne to są momenty i jak ciężko jest skupić myśli na formalnościach, stąd staramy się maksymalnie odciążyć naszych klientów.
Polecamy się, jako firma z branży Dom Pogrzebowy Strzelin, która działa pewnie, z wyczuciem, bazuje na wielu latach doświadczenia i ogromnej wiedzy.
Zapraszamy do kontaktu.

Dom pogrzebowy Strzelin - Pochówek Strzelin

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 8:00 – 18:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!